پیشخوان مشاوره مدیریت فنی محصول در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات راه‌اندازی شد

پیشخوان مشاوره «مدیریت فنی محصول در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات» در سرفصل‌های نرم‌افزارهای سازمانی، نرم‌افزارهای خدمات، نرم‌افزارهای بانکی، کسب‌وکارهای آنلاین، پلتفرم‌های توزیع محتوا، سامانه‌های هوشمند، خط و زبان فارسی، رایانش ابری، سکوهای نرم‌افزاری، امنیت، بازی‌های رایانه‌ای و شبیه‌سازها برای شرکت‌های دانش بنیان راه‌اندازی شده است.

به گزارش مرکز ارتباطات و اطلاع‌رسانی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری؛ بسیاری از شرکت‌ها در زمینه مدیریت فنی و توسعه محصولات خود در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات دچار ابهامات متعددی می‌شوند و برای پیشبرد اهدافشان به دنبال راه‌حل مناسب و کم‌هزینه هستند. لذا راهنمایی شرکت‌ها در این حوزه می‌تواند موجب رشد و افزایش توانمندی آن‌ها شود. شرکت‌ها می‌توانند مسائل و مشکلات فنی خود در زمینه آی تی را با مشاوران مطرح کرده تا بتوانند راه مناسبی را در جهت رفع مشکلات و افزایش توانمندی پیش گیرند.
در این راستا پیشخوان مشاوره «مدیریت فنی محصول در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات» در سرفصل‌های نرم‌افزارهای سازمانی، نرم‌افزارهای خدمات، نرم‌افزارهای بانکی، کسب‌وکارهای آنلاین، پلتفرم‌های توزیع محتوا، سامانه‌های هوشمند، خط و زبان فارسی، رایانش ابری، سکوهای نرم‌افزاری، امنیت، بازی‌های رایانه‌ای و شبیه‌سازها راه‌اندازی شده است.
شرکت‌ها در حال حاضر می‌توانند در هر یک از سرفصل‌های بالا درخواست مشاوره دهند. همچنین مشاوره در سرفصل‌های بالا به کمک مشاوران خبره و متخصص همکارِ مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان ارائه می‌شود.
استفاده از این خدمت برای تمامی شرکت‌های دانش‌بنیان به‌صورت رایگان بوده و برای دریافت خدمات مشاوره فنی می‌توانند به سامانه bizservices.ir مراجعه کرده و درخواست خود را تحت عنوان" پیشخوان مشاوره مدیریت فنی محصولات "  ثبت کنند.
همچنین مرکز شرکت‌ها و مؤسسات دانش‌بنیان در سه سال گذشته خدمات مشاوره کسب‌وکار در حوزه‌های قوانین مالیاتی، کار و تجارت، بیمه تأمین اجتماعی، مناقصات، تأمین مالی و جذب سرمایه، حسابداری، مالکیت فکری و مباحث حقوقی قراردادهای تجاری، اصول تیم‌سازی و منابع انسانی، مدیریت فناوری، توسعه کسب‌وکار، طراحی صنعتی، بازاریابی و فروش و تحقیقات بازار به شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه داده است.
در سال 1396 نیز حدود 500 جلسه مشاوره رایگان به‌صورت حضوری و برای شرکت‌های مستقر در شهرستان‌ها به‌صورت تلفنی و مجازی ارائه‌شده است. این خدمات مشاوره کسب‌وکار نیز به‌صورت رایگان به شرکت‌های دانش‌بنیان ارائه می‌شود.

نظرات

نظرات

پاسخ به نظــر بازگشت به حالت عادی ثبت نظر

Captcha
اطلاعات خبر
تاریخ خبر ۱۳۹۷/۱۱/۱۰
تعداد بازدید خبر ۱۴۲۹
تعداد رای : ۱